Oprava a servis zastávkových přístřešků

Provádíme servis a údržbu na autobusových zastávkách značky ABRIS a také různých typů autobusových zastávek vyráběných jinými výrobci. Nejčastějšími servisními opravami na autobusových zastávkách jsou výměny výplní bezpečnostních skel a výměny konstrukčních částí autobusových zastávek.

 

Výměna výplní na autobusových zastávkách

Jelikož jsou všechny typy přístřešků značky ABRIS typizované, výměna výplní na autobusových zastávkách je levná a časově nenáročná záležitost. Ať už jde o zastávky postavené před 10 lety nebo před měsícem, všechna bezpečnostní skla držíme stále skladem, a tím pádem poskytujeme nejlepší servis autobusových zastávek v Čechách a na Slovensku. Výměny bezpečnostních skel provádíme na území České i Slovenské republiky a Rakouska.

Výměna konstrukčních částí po dopravních nehodách

Při dopravních nehodách dochází k různým poškozením konstrukce, střechy a bočních či zadních výplní (bezpečnostních skel) autobusových zastávek. Na základě vašeho požadavku umíme realizovat i tyto servisní práce.

Výměna laviček, opěradel a odpadkových košů

Zajišťujeme výměnu dřevěných částí laviček a opěradel, případně odpadkových košů na zastávkách a v dalších přístřešcích.

 

Cenová nabídka na výměnu výplně