Kdo jsme a co děláme?

ABRIS se od roku 2005 zabývá výrobou a realizací autobusových zastávek, cyklo přístřešků, přístřešků pro kuřáky a jiných výrobků patřících do této kategorie. Původní značka Moderní mobiliář se časem přejmenovala na značku ABRIS, pod kterou jsou na trhu prezentovány naše výrobky dodnes, a to už přes 10 let.

Produkty ABRIS

Značka ABRIS se specializuje na výrobu, montáž a prodej přístřešků různého charakteru. Přístřešky ABRIS jsou vyráběny modulárním systémem. K jejich výrobě se používají ocelové, nerezové a hliníkové profily, bezpečnostní skla, polykarbonáty, plechové střešní krytiny, dřevo a další příslušenství z různých materiálů. Pomocí nich lze realizovat výrobu přístřešků pro jakýkoliv účel.

Výhodou systému ABRIS je rychlost dodání, a to od objednávky až po samotnou montáž u zákazníka.

Hotové přístřešky

Pro naše zákazníky jsme vytvořili komplexní základní nabídku hotových přístřešků a přiměřené množství jejich variant pro různé využití s ​​množstvím doplňků za rozumné ceny.

Nabízíme tyto přístřešky:

  • autobusové zastávky,
  • přístřešky pro kola
  • kuřácké přístřešky
  • různé další varianty přístřešků, například přístřešky pro auta

Věnujeme se i výrobě, montáži a prodeji informačních vitrín, Citylight laviček, odpadkových košů či kvalitních jednopodlažních a dvoupodlažních stojanů pro kola.

Přístřešky na míru

Podívejte se na naše produkty a vyberte si z množství variací přístřešků a dalších doplňků. Většina zákazníků si z naší nabídky vybere, pokud však ne, nevylučujeme ani účast na individuálních projektech.

Sortiment produktů

Individuální přístup a profesionální služby

Svým zákazníkům poskytujeme služby na profesionální úrovni a ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Zakládáme si na dlouhodobých vztazích. Naším cílem je zjistit požadavky klienta a vyjádřit se o možnostech spolupráce a realizaci jeho požadavků v co nejkratším možném čase.

Potřebujete pomoci s vaším projektem?

Nevíte si rady, který přístřešek či jaké příslušenství se do vašeho projektu hodí nejvíce? Poradíme vám při výběru té nejlepší varianty tak, aby byl termín dodání co nejkratší a výsledná cena co nejvíce vyhovovala vašim představám.

Pro koho pracujeme?

Pracujeme v subdodávkách pro realizační a stavební firmy, ale i pro koncové zákazníky.

Mám zájem o spolupráci